Hakkımızda

KURUCU YÖNETİCİ
Doç. Dr. Kemal KARADEMİR

1966 yılında Ordu’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Ordu’da okudu. 1988’de Polis Akademisini bitirdi. 1997’de İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinde doktorasını tamamladı. İzmir, Muş, Ankara, Giresun, Rize ve İstanbul illerinde Emniyet Teşkilatı Personeli olarak çeşitli rütbelerde görev yaptı.Bir yıl süreyle Bosna-Hersek’te Birleşmiş Milletler (BM) Polis Gücünde, polis danışmanı olarak yurtdışı misyon görevinde bulundu. Ayrıca, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) görevlisi olarak da, Gürcistan, Makedonya ve Azerbaycan’da farklı tarihlerde olmak üzere toplam 5,5 yıl Sınır Gözetmenliği ve Eğitmenlik görevlerinde bulundu.Kurucumuzun “İntihar Saldırıları” ve “Demokratik Polislik; Demokratik Toplumlarda Polislik Uygulamaları” isimli basılmış iki kitabı ile terörle mücadele, organize suçlar ve toplum destekli polislik konularında çeşitli mesleki dergilerle yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır. Nisan 2015 tarihi itibariyle emekli oldu. 1 Eylül 2015 tarihinde “Güvenlik Bilimleri” alanında doçentlik unvanını hak etti. İngilizce ve Rusça bilmektedir.
Kemal Karademir hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız…

 

  • slide
HİZMETLERİMİZ
  • Danışmanlık Hizmetleri

  • Emlak & Yatırım Danışmanlığı

  • Eğitim Hizmetleri

  • Denetim Hizmetleri

  • Kariyer Planlaması

VİZYONUMUZ

Kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette olan Özel Güvenlik hizmetlerinin, gelişen bilgi teknolojisine uygun şekilde, konjektörel risk ve tehditlere cevap verebilecek seviyeye ulaşabilmesine katkı sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Daha güçlü, daha dinamik ve daha güven verici bir güvenlik yapısı oluşturmak suretiyle, güvenlik risklerini minimum seviyeye indirmek ve aynı zamanda güvenli alan algısının oluşmasını sağlamaktır. Bu amaçla, faaliyet alanlarımız içerisinde bulunan,  danışmanlık, denetim ve eğitim hizmetlerimizle,  mevcut güvenlik hizmetlerinin kalitesini en üst seviyeye çıkarmak ve ulaşılan bu kalitenin sürdürülebilirliğine katkı sunmaktır.